Uzman Görüşü: Bu 4 Altcoin Binance Listesiyle 10x-100x Yapabilir!

Binance listelemelerinin “Ay Etkisi ”nden haberiniz vardır. Rocket Pool, Binance listelemesinden sonra yüzde 433 arttı. PEPE, Binance listelemesinden sonra yüzde . arttı. Kısacası Binance’de listelenme, token fiyatına boğa piyasalarından daha büyük bir pompa sağlayan büyük bir olaydır. Bir kez daha borsa, bazı düşük-orta kapaklı altcoinleri listelemeyi planlıyor. Altcoinbuzz ekibinden kripto uzmanı Lawrence Mike Woriji, bu potansiyele sahip 4 altcoin paylaşıyor.

İlk sıradaki aday: Centrifuge (CFG)

Binance bir token listeleyecekse, projenin gerçek temellere sahip olması gerekir. Ve Centrifuge buna sahip. Bu, gerçek dünya varlıklarını DeFi’ye entegre eden bir altcoin projesi. Borç olanakları ve sermaye yapıları için on-chain yönetim sunuyorlar. Centrifuge, gerçek dünya varlıklarını Blockchain’e dahil eden ilk protokollerden biri. İşletmelerin faturalar, gayrimenkul kredileri vb. gibi gerçek dünya varlıklarını finanse etmek için kripto kullanmalarını sağlıyor.

Varlık istikrarsızlığı, çoğu ana akım işletmenin kriptoya geçme konusunda isteksiz olmasının nedenlerinden biridir. Kripto varlıkları değişkendir. Ancak Centrifuge, kullanıcıların kendilerini dalgalanma riskine maruz bırakmadan kar elde etmelerine yardımcı olmak istiyor. Volatiliteyi ortadan kaldırmaya çalışmıyor. Kabul edelim, bu mümkün değil! Ancak bunun yerine, kripto varlıkların kendilerine bağlı olmayan karlar elde etmenin yollarını buluyor. Centrifuge bunu yaparak fiat endüstrisi ile kripto para sektörü arasındaki boşluğu dolduruyor. Bu da kripto dünyasına gerçek bir parasal değer getiriyor. Ve tam bir oyun değiştirici olabilir Yerel tokenı CFG, şu anda 0,5884 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 290,3 milyon dolar. Ekip şimdiden KuCoin, Bingx, Gate.io, OKX ve Kraken’de listeleme sağladı.

İkinci sıradaki altcoin: Three Protocol (THREE)

Sırada Three Protocol var. Eğer bir şeyler takip ediyorsanız, bu boğa koşusu sırasında tamamen yapay zeka ile ilgilendiğimizi biliyorsunuzdur. Ve Three Protocol, tüm doğru nedenlerden dolayı bu projelerden biri. Banka hesabına sahip olmak gibi sınırlamalar olmaksızın herkesin online satış yapabileceği bir dünya inşa ediyorlar. Yapay zekadan ve daha önce hiç görmediğimiz akıllı sözleşmelerden yararlandıkları bu merkezi olmayan pazar yerlerine sahipler.

Basit bir hedefleri var. Bu da e-ticareti bankasızlar, borçlular ve kripto meraklıları için erişilebilir kılmak. Three Protocol, merkezi olmayan bir iş pazarı olan Jobs3 adlı ilk ürününü piyasaya sürdü bile. Upwork ya da Fiverr gibi, ama Blockchain üzerinde. Şimdi, THREE token hakkında konuşalım. Bu sadece herhangi bir dijital varlık değil; tüm ekosistemin arkasındaki güç merkezi. Platformdaki tüm işlemler için THREE tokenlarını kullanabilirsiniz. Ve tahmin edin ne oldu? MEXC ve Uniswap’te zaten listelenmiş durumdalar. Bu da Binance listesi için bir işaret.

Listeye Polytrade Finance’ı (TRADE) alıyoruz

Yakından takip ettiğimiz altcoinlerden biri Polytrade. Çünkü, Gerçek Dünya Varlıkları (RWA) sektöründe yer alıyor. Ve ciddi dalgalar yaratıyor. Polytrade, çeşitlendirmeye odaklanan bir pazaryeri. Yaklaşık 20 farklı varlık kategorisine sahipler. Buna Gayrimenkul ve Hisse Senedi de dahil. Ve hatta metallerin ve hatta koleksiyonların tokenize edilmiş versiyonları.

Şimdi, işin gerçekten ilginçleştiği yer burası. Polytrade’in ekibi tüm sektör için büyük bir teknik sıçrama yaptı. ERC-6960 token standardını oluşturdular. Bu dahice hamle, ERC-721 ve ERC-1155’in (ana NFT standartları) en iyi parçalarını ERC-20 token standardıyla birleştiriyor. Sonuç mu? Kısmi mülkiyeti çok kolay hale getiren çift katmanlı bir token. TRADE tokenleri KuCoin, Bitfinex, MEXC ve Gate.io’da zaten listelenmiş durumda. Onları Binance’de görmek şaşırtıcı olmaz. Ayrıca, piyasaları sadece 34,9 milyon dolar seviyesinde. Binance’de listelenmeleri bu rakamı kolayca ikiye katlayacaktır.

Binance listesi için son aday altcoin: OriginTrail (TRAC)

Son altcoin projesi bir başka üst düzey yapay zeka tokeni: OriginTrail. Proje iyi kurulmuş. Odak noktaları tedarik zinciri çözümleri ve veri bütünlüğü. OriginTrail, Binance’de listelenmek için büyük bir potansiyele sahip. Zaten Coinbase, Bitget, Kucoin ve diğer bazı üst düzey borsalarda yerini aldı. En büyük cazibeleri uygulamalarında. OriginTrail, veri paylaşımına yönelik merkezi olmayan yaklaşımıyla gerçek dünyadaki sorunları ele alarak onu çekici bir varlık haline getiriyor. Buna ek olarak, OriginTrail büyük bir benimsenme potansiyeline sahip. Şimdiden farklı sektörlerde ortaklıklar kurdular.

TRAC token’ları sağlam ve aktif bir topluluğa sahip. Bu, Binance listeleri için çok önemli bir faktör. Tokenin ayrıca güçlü bir piyasa talebi var. Bunlarla birlikte OrignTrail, olası Binance listelerinden biri olmak için yüksek bir potansiyeliyle öne çıkıyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x